Урочисте вручення дипломів переможцям VІІІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних 16.05.2014 року

Дата події: 16 травня 2014 року

Переможців привітали Директор Департаменту науки і освіти ХОДА – Бабічев А.В. та Бакіров В.С., голова Ради ректорів, академік, ректор Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та голови експертних комісій:

 

- з напряму «природничі науки» – В. О. Катрич, доктор фізико- математичних наук, проф., начальник НДЧ Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна

-  з напряму «технічні науки» - А. П. Марченко, доктор технічних наук, професор, проректор з наукової роботи Національного технічного університету «ХПІ».

- з напряму «соціогуманітарні науки» - К. В. Астахова, професор, доктор історичних наук, ректор Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія» .

- з напряму «економічні науки» - М. В. Афанасьєв, професор, проректор з науково-педагогічної роботи Харківського національного економічного університету.

На Конкурс було подано 417 роботи, передано комісіям: технічного напрямку – 133, соціогуманітарного напрямку – 83; природничого –30, економічного напрямку - 171 студентських робіт.

У VІІІ Харківському регіональному конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

переможцями стали:

І місце

Економічний напрямок

Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету

1.Шмат Анастасія Вікторівна

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

2. Семеній Яна Андріївна

3. Гармаш Вікторія Вячеславівна

Харківський національний університет будівництва та архітектури

4. Білостоцька Інна Юріївна

5. Подзолкова Юлія Вікторівна

6. Скорик Інна Вікторівна

7. Плешивцева Тетяна Олексіївна

8. Білоус Валерія Олегівна

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

9. Абраамян Ганна Гамлетівна

10. Годуненко Наталія Михайлівна

11. Захарова Вікторія Анатоліївна

12. Гаврик Єлизавета Володимирівна

13. Баталічева Тетяна Євгенівна

14. Невольник Артем Іванович

15. Кокоша Аліна Григорівна

16. Солдатова Яна Юріївна

17. Калашник Анна Віталіївна

18. Черепаха Вікторія В’ячеславівна

19. Казакова Кеїк Гуйчгелдієвна

20. Скорик Інна Вікторівна

ІІ місце

Харківський національний аграрний університет імені В.В.Докучаєва

1. Бровко Анна Юріївна

Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету

2. Юмаєва Ганна Олександрівна

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

3. Завгороднєва Олена Сергіївна

Харківський гуманітарний університет  «Народна українська академія»

4. Іванова Вероніка Павлівна

Харківський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України

5. Ільницька Світлана Петрівна

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

6. Зінковська Марина Леонідівна

7. Шевченко Ірина Олександрівна

8. Тесьолкін Роман Олександрович

9. Лісова Юлія Андріївна

10. Гейко Маргарита Павлівна

11. Гершун Дмитро Сергійович

12. Пензева Вікторія Ігорівна

13. Бодан Карина Валеріївна

14. Обуховська Олена Валеріївна

15. Борець Анатолій Миколайович

16. Рубіжанський Віталій Сергійович

17. Герасименко Анна Вікторівна

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

18. Прус Юлія Ігорівна

ІІІ місце

Харківський національний аграрний університет імені В.В.Докучаєва

1. Шкарлетова Марія Олегівна

2. Макаренко Марина Петрівна

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

3. Луценко Олена Олександрівна

4. Морозова Анастасія Павлівна

5. Генжаєва Дурсунджемал Тагандурдиева

Харківський національний університет будівництва та архітектури

6. Малишева Катерина Едуардівна

7. Саранчук Сергйі Васильович

8. Пилипенко Ірина Володимирівна

Харківський державний університет харчування та торгівлі

9. Корнієнко Ганна Олексіївна

10. Дуленко Ірина Сергіївна

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

11. Мордовець Аліна Володимирівна

12. Шаповалова Юлія Андріївна

13. Пожарська Альона Сергіївна

14. Пелагей Тетяна Юріївна

15. Горячковська Юлія Володимирівна

16. Погрібняк Дарина Сергіївна

17. Селезньова Єлізавета Сергіївна

18. Маточка Ірина Володимирівна

19. Удовиченко Ганна Михайлівна

20. Гончарова Наталя Сергіївна

Національний аерокосмічний університет ім.М.Є.Жуковського «Харківський авіаційний інститут

21. Савеленко Марина Юріївна

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка

22. Халаберда Юлія Олександрівна

Технічний напрямок

І місце

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

1.Головченко Дмитро Олексійович

2. Бажинова Тетяна Олексіївна

3. Свашенко Юрій Вадимович

Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету

4. Клусович Тетяна Валеріївна

5. Борисов Павло Сергійович

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

6. Скрильник Карина Юріївна

7. Сафта Артем Васильович

8. Бічуков Микита Геннадійович

9. Мартиненко Володимир Геннадійович

10. Мейлехов Андрій Олександрович

Харківський національний університет радіоелектроніки

11. Керносова Марина Едуардівна

12. Пащенко Марія Анатоліївна

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ»

13. Шикула Сергій Вікторович

14. Пащук Олександр Юрійович

ІІ місце

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

1 .Буркун Вікторія Ігорівна

2. Сабокар Олег Сергійович

3. Зейдлец Дмитрій Віталійович

4. Бутенко Максим Олександрович

Національний університет цивільного захисту України

5. Шахов Максим Андрійович

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

6. Пащенко Сергій Олександрович

7. Ахтирцев Микола Іванович

8. Медведська Анна Віталіївна

9. Матвєєнко Павло Іванович

10. Бєлослюдцев Станіслав Валерійович

Харківський національний університет радіоелектроніки

11. Самойлова Аліна Вадимівна

Харківський державний університет харчування та торгівлі

12. Суркова Марина Василівна

13.Суркова Карина Василівна

14. Сардаров Азіз Мурадович

Національний аерокосмічний університет ім.М.Є.Жуковського «ХАІ»

15. Дегтярьова Марія Петрівна

ІІІ місце

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

1. Данілова Ганна Юріївна

2. Горожанкіна Тетяна Геннадіївна

3. Каранух Анна Юріївна

4. Гаркавий Деніс Юрійович

5. Шалигін Михайло Анатолійович

Харківський національний університет радіоелектроніки

6. Щекін Серій Радіславович

7. Журавльова Юлія Володимирівна

8. Славік Олексій Валерійович

9. Бирька Олександр Владленович

Харківський університет повітряних сил ім.Івана Кожедуба

10. Таран Олександр Сергійович

Національний аерокосмічний університет ім.М.Є.Жуковського «ХАІ»

11. Чубенко Аліна Сергіївна

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

12. Алтухов Богдан Олександрович

13.Глазков Антон Олексійович

Харківський національний університет будівництва та архітектури

14. Тененьова Юлія Євгенівна

Соціогуманітарний напрямок

І місце

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

1. Завадська Дар’я Андріївна

Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»

2. Дудіна Анастасія Олександрівна

3. Кукліна Сніжана Олегівна

Харківська гуманітарно-педагогічна академія

4. Овчар Наталія Володимирівна

Харківська державна академія культури

5. Коротка Карина Миколаївна

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

6. Бойко Дмитро Миколайович

7. Скрипніков Вячеслав Олександрович

ІІ місце

Українська інженерно-педагогічна академія

1. Башлій  Вікторія Олегівна

Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»

2. Шара Анна Вікторівна

Харківська гуманітарно-педагогічна академія

3. Рябокрис Анастасія Володимирівна

4. Полежака Софія Вікторівна

Харківська державна академія культури

5. Мостовий Дмитро Петрович

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди

6. Обченко Катерина Олександрівна

7. Соловйова Ольга Костянтинівна

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

8. Щербак Ігор Сергійович

ІІІ місце

Харківський національний університет внутрішніх справ

1. Щербина Юлія Юріївна

Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»

2. Пшикун Яна Олександрівна

Харківський університет повітряних сил ім. Івана Кожедуба

3. Устименко Максим Юрійович

Харківська гуманітарно-педагогічна академія

4. Обол’янінова Софія Олександрівна

5. Сизоненко Ірина Євгеніївна

6. Буковська Алла Олександрівна

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди

7. Тер-Степанян Ельміра Арменівна

8. Сальніков Сергій Сергійович

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

9. Бобирєва Анна Сергіївна

10. Тарасова Світлана Олександрівна

Природничий напрямок

І місце

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

1. Чуєв Олексій Сергійович

2. Адаменко Альона Юріївна

3. Самарська Олена Олегівна

4. Кутахова Валерія Валеріївна

ІІ місце

Харківський національний аграрний університет імені В.В.Докучаєва

1. Онищенко Антон Сергійович

2. Акопян Арміне Акопівна

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

3. Гоянець Ганна Михайлівна

4. Мандрика Оксана Вікторівна

5. Гладун Наталія Іванівна

ІІІ місце

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

1. Черкас Павло Павлович

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

2. Кравченко Катерина Олександрівна

Національний аерокосмічний університет ім.М.Є.Жуковського «Харківський авіаційний інститут

3. Андрієць Сергій Іванович





Інші новини

Засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківської області 15 вересня 2017 року

15 вересня 2017 року

15 вересня 2017 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбулося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківської області.

Читати докладніше →

Засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківської області 30 червня 2017 року

30 червня 2017 року

30 червня 2017 року у навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківського регіону.

Читати докладніше →