Засідання Ради ректорів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації 13 грудня 2013 року

Дата події: 18 грудня 2013 року

На порядку денному стояло питання про взаємодію Харківської обласної державної адміністрації та вищих навчальних закладів. У засіданні взяли участь Голова ХОДА М.М. Добкін, Голова Харківської обласної ради С.І. Чернов, Голова Харківського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Л.М. Дулуб. Відбулося плідне і конструктивне обговорення питання, внаслідок якого ухвалено наступне рішення.

Рішення Ради ректорів від 13.12.2013 р.doc


Інші новини

Урочисте вручення дипломів переможцям XІІІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 17.05.2019 року

17 травня 2019 року

17 травня в Харківській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди Дня науки та відбулося урочисте вручення дипломів переможцям XІІІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт.

Читати докладніше →

Засідання Комітету з питань науки і освіти на тему «Вища освіта України: стан законодавчого забезпечення, проблеми та напрями реформування»

18 лютого 2019 року

13 лютого 2019 року на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулось виїзне засідання Комітету з питань науки і освіти

Читати докладніше →