VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Наука і соціальні проблеми суспільства: трансформація цінностей у сучасному світі»

Дата події: 6 червня 2013 року

Наука була і залишається однією з рушійних сил суспільного розвитку. Сьогодні ми можемо говорити про амбівалентність ролі науки у  житті людства:  з одного боку її досягнення сприяють вирішенню соціальних проблем, а з іншого – сучасна наука та її техніко-технологічні втілення викликають до життя цілу низку соціальних проблем, які раніше були невідомі людству.

Центральною в аналізі сучасного стану взаємодії науки і суспільства є проблема цінностей та їх трансформації у сучасному світі. Комплексність та міждисциплінарність цієї проблеми залучають до розмови широке коло фахівців: політологів, правників, соціологів, філософів, культурологів, педагогів, істориків та ін. Саме така розмова і відбудеться на VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Наука і соціальні проблеми суспільства: трансформація цінностей у сучасному світі».

Конференція продовжує започаткований у 1998 році цикл форумів, присвячених розгляду найбільш важливих проблем взаємодії науки і суспільства. На попередніх конференціях обговорювалися проблеми економіки, права, техніки медицини, фармації, біотехнології, харчування, екології, демографії, освіти, культури, духовності та інформатизації.

Співорганізаторами нинішньої конференції виступають Міністерство освіти і науки, Національна академія наук, Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації, Харківська обласна державна адміністрація, Північно-Східний науковий центр, Рада ректорів ВНЗ Харківського вузівського центру, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна та ряд інших провідних наукових установ і вищих навчальних закладів.

Співголови конференції – академіки НАН України Володимир Семиноженко та Віль Бакіров.

Конференція відбудеться 7 червня 2013 року у Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна за адресою: м. Харків, пл. Свободи, 4, 4-й поверх, Зал засідань вченої ради. Початок – о 10-00.


Інші новини

Cпільне засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківської області і правління Харківського університетського консорціуму 15 вересня 2017 року

15 вересня 2017 року

15 вересня 2017 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбулося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківської області.

Читати докладніше →

Засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківської області 30 червня 2017 року

30 червня 2017 року

30 червня 2017 року у навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківського регіону.

Читати докладніше →