27.05.2013 р.Зустріч голови комітету з питань науки і освіти Л. М. Гриневич з керівниками харківських вищих навчальних закладів й представниками студентського самоврядування

Дата події: 28 травня 2013 року

Під час зустрічі Л. М. Гриневич поінформувала присутніх про роботу комітету Верховної ради над проектами Закону України «Про вищу освіту». 
У центрі дискусії знаходилися магістральні напрями реформування вищої школи та проблеми забезпечення якості освіти. 

У відвертій та конструктивній дискусії учасники зустрічі висловили свої побажання щодо змісту нового Закону «Про вищу освіту», вказали на необхідність підготовки такого єдиного законопроекту, що найкраще відповідатиме потребам суспільства і держави, і наголосили, що основою для подальшої роботи має стати проект, внесений на розгляд Верховної Ради народними депутатами С. Ківаловим, Г. Калєтніком, М. Сорокою.

Центр зв’язків з громадськістю та пресоюІнші новини

Привітання з днем народження Вікторію Осапенко!

9 грудня 2022 року

Шановна Вікторіє Миколаївно! Вітаємо з днем народження та від щирого серця бажаємо здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами!

Читати докладніше →

Привітання з днем народження Раїси Єремейчук!

19 листопада 2022 року

Шановна Раїсо Арсентіївно! Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Вашого народження!Бажаємо міцного здоров’я, сімейного благополуччя,невичерпної енергії та успіхів у Вашій відповідальній роботі на благо рідної України!

Читати докладніше →