Урочисте вручення дипломів переможцям VІІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних 17.05.2013 року

Дата події: 17 травня 2013 року

Переможців привітали Директор Департаменту науки і освіти ХОДА – Шаповал Р.В., Азарєнков М.О., доктор фізико-математичних наук, професор, академік НАН України, проректор з науково-педагогічної роботи Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна  та голови експертних комісій:

  - з напряму «природничі науки» – доктор фізико- математичних наук, проф., начальник НДЧ Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна - В. О. Катрич, 

- з напряму «технічні науки» - доктор технічних наук, професор, проректор з наукової роботи Національного технічного університету «ХПІ» - А. П. Марченко,

- з напряму «соціогуманітарні науки» - професор, доктор історичних наук, ректор Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія» - К. В. Астахова

  - з напряму «економічні науки» - проректор з науково-педагогічної роботи Харківського національного економічного університету - О.Г. Зима

На Конкурс було подано 402 роботи, передано комісіям: технічного напрямку – 160; соціогуманітарного напрямку – 80; природничого –22, економічного напрямку - 140 студентських робіт.


У VІІ Харківському регіональному конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

переможцями стали:

І місце

Економічний напрямок

Харківський національний економічний університет

1. Мордовець Аліна Володимирівна

2. Байдаченко Андрій Валентинович

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

3. Ткаченко Інна Володимирівна

Харківський національний університет будівництва та архітектури

4. Шевченко Олена Олександрівна

Харківський державний університет харчування та торгівлі

5. Мітяєва Милана Сергїївна

Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету

6. Узлова Анна Геннадіївна

Харківський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України

7. Глушко Олена Володимирівна

Технічний напрямок

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

1. Стрельнікова Вікторія Анатоліївна

2. Кондратьєв Павло Сергійович

3. Глущенко Олег Вячеславович

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

4. Храмов Євген Андрійович

5. Бесчетніков Дмитро Анатолійович

6. Конотопський Леонід Євгенович

7. Дяков Сергій Сергійович

8. Зайцев Дмитро Юрійович

Національний аерокосмічний університет ім.. М.Є. Жуковського «ХАІ»

9. Семенов Сергій Олександрович

10 .Сілевич Микола Юрійович

11. Голуб Катерина Юріївна

Харківський національний університет радіоелектроніки

12. Півень Сергій Миколайович

13. Бугаєнко Христина Андріївна

Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка

14. Шевченко Сергій Сергійович

Соціогуманітарний напрямок

Харківський національний університет радіоелектроніки

1. Гладких Марина Геннадіївна

Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»

2. Мєдвєдєва Дар’я Олександрівна

Харківська гуманітарно-педагогічна академія

3. Науменко Катерина Олегівна

4. Козарь Сабіна Сімпатовна

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

5. Дикань Богдан Олександрович

6. Сторчак Марія Олегівна

Природничий напрямок

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

1. Дядик Анастасія Юріївна

2. Левченко Анастасія Євгенівна

ІІ місце

Економічний напрямок

Харківський національний економічний університет

1. Журавльова Христина Костянтинівна

2. Чорна Ольга Віталіївна

3. Цемма (Хміль) Вікторія Олександрівна

4. Максимов Олександр Едуардович

5. Скорик Інна Вікторівна

6. Абраамян Ганна Гамлетівна

7. Проценко Андрій Миколайович

Харківський національний аграрний університет імені В.В.Докучаєва

8. Жечкова Марія Ігорівна

Українська інженерно-педагогічна академія

9. Яворський Петро Романович

10. Шмадченко Ольга Олексіївна

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

11. Кібець Інна Володимирівна

12. Бухта Аліна Олегівна

13. Литвиненко Андрій Ігорович

14. Попова Марина Геннадіївна

Харківський державний університет харчування та торгівлі

15. Чернушек Наталія Григорівна

Технічний напрямок

Харківська національна академія міського господарства

1. Гапонов Сергій Едуардович

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

2. Бондаренко Марина Олександрівна

3. Кравченко Аліна Ігорівна

4. Афанас’єва Алла Андріївна

5. Пищала Олексій Анатолійович

6. Пелипенко Євген Сергійович

7. Кожушко Андрій Павлович

8. Олійник Тетяна Олександрівна

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

9. Канарський Антон Михайлович

10. Маций Михайло Євгенійович

Національний аерокосмічний університет ім.. М.Є. Жуковського «ХАІ»

11. Шепель Ольга Миколаївна

12. Меняйлов Євген Сергійович

Харківський національний університет радіоелектроніки

13. Кравченко Сергій Юрійович

14. Кізілова Анастасія Юріївна

15. Удовиченко Олексій Григорович

16. Манушина Олена Олександрівна

17. Ачкасова Ірина Сергіївна

Соціогуманітарний напрямок

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

1. Ушко Валерія Станіславівна

2. Отт Марина Олександрівна

3. Кутянін Олександр Вікторович

Харківський університет повітряних сил ім.Івана Кожедуба

4. Гришин Микола Вікторович

5. Руденко Максим Миколайович

Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»

6. Гордієнко Інна Едуардівна

7. Хлопова Олена Володимирівна

Харківська гуманітарно-педагогічна академія

8. Маркович Олена Богданівна

9. Бульбах Володимир Володимирович

10. Золотарьова Марина Миколаївна

11. Мулик Ольга Леонідівна

Природничий напрямок

Харківський національний аграрний університет імені В.В.Докучаєва

1. Анненкова Владислава Вікторівна

Харківський національний медичний університет

2. Майорова Маргарита Володимирівна

ІІІ місце

Економічний напрямок

Харківський національний економічний університет

1. Скаско Ірина Миколаївна

2. Пересада Аліна Сергіївна

3. Бондаренко Лілія Анатоліївна

4. Улькіна Світлана Дмитрівна

5. Пелипенко Катерина Юріївна

6. Борець Анатолій Миколайович

7. Круль Дар’я Богданівна

Харківський національний аграрний університет імені В.В.Докучаєва

8. Плюшко Юлія Сергіївна

Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету

9. Собка Ольга Анатоліївна

Національний аерокосмічний університет ім.М.Є.Жуковського «Харківський авіаційний інститут

10. Скринник Альона Ігорівна

11. Хазай Маргарита Юріївна

Харківський державний університет харчування та торгівлі

12. Перепелкіна Марія Олександрівна

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

13. Білоус Дар’я Сергіївна

14. Гармаш Вікторія В’ячеславівна

15. Кривошапка Аліна Віталіївна

16. Мухіна Ольга Ігорівна

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

17. Урсалов Євген Іванович

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

18. Ковшик Валентин Ігорович

19. Зюбанова Дар’я Михайлівна

Харківський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України

20. Савченко Оксана Іванівна

Технічний напрямок

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

1. Кравець Владислав Олександрович

2. Колодинський Денис Дмитрович

3. Рєзанов Андрій Віталійович

4. Рувінський Павло Віталійович

Національний університет цивільного захисту України

5. Савочкін Богдан Ігорович

Харківський національний університет радіоелектроніки

6. Годованюк Олександр Олександрович

7. Шостак Наталя Володимирівна

8. Доброродня Ганна Сергіївна

9. Амбросов Дмитро Антонович

Харківський національний університет внутрішніх справ

10. Сідєльніков Богдан Сергійович

Харківський державний університет харчування та торгівлі

11. Граділь Уляна Іванівна

Харківський національний університет будівництва та архітектури

12. Маловажна Ольга Русланівна

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

13. Кухтін Дмитро Ігорович

Національний аерокосмічний університет ім.. М.Є. Жуковського «ХАІ»

14. Хайленко Олег Вікторович

15. Роззувайло Дмитро Юрійович

16. Білоус Юлія Ігорівна

17. Гамзіна Ольга Олексіївна

Соціогуманітарний напрямок

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

1. Завадська Дар’я Андріївна

Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»

2. Каплоуха Анна Миколаїівна

3. Шара Анна Вікторівна

Харківська державна академія фізичної культури

4. Мильченко Ніна Ігорівна

Українська інженерно-педагогічна академія

5. Чуракова Віта Митрофанівна

Харківська національна академія міського господарства імені О.М. Бекетова

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ»

6. Корж Дмитро Петрович

Харківська гуманітарно-педагогічна академія

7. Беліменко Аліна Євгенівна

8. Гахова Олександра Валеріївна

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

9. Рогач Анастасія Олегівна

10. Кривенкова Ольга Володимирівна

Природничий напрямок

Харківський національний аграрний університет імені В.В.Докучаєва

1. Лексіна Інна Олегівна

2. Макіна Катерина Анатоліївна

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

3. Борисенко Діана Володимирівна

 

 


Інші новини

Засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківської області 15 вересня 2017 року

15 вересня 2017 року

15 вересня 2017 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбулося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківської області.

Читати докладніше →

Засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківської області 30 червня 2017 року

30 червня 2017 року

30 червня 2017 року у навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківського регіону.

Читати докладніше →