Збереження статусу національного за Харківським університетом міського господарства

Дата події: 26 березня 2013 року

Ректорові і колективу

Харківського національного університету міського господарства

Шановний Володимире Миколайовичу!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із нагоди історичної події. Високий статус Харківського національного університету міського господарства  підтверджено багаторічною плідною працею тисяч висококваліфікованих працівників. Сьогодення університету міського господарства - свідчення глибокого потенціалу та успішного інноваційного розвитку Вашого навчального закладу, унікального поєднання високоінтелектуальної та кропіткої праці професорсько-викладацького складу, співробітників і студентів.

Маючи славетне історичне минуле та багаторічні традиції Харківський національний університет міського  господарства - це потужнийнавчальний і науково-дослідний центр, який готує професійні кадри за найширшим спектром сучасних спеціальностей.

Ваш навчальний заклад утримує лідерство у своїй галузі, поєднуючи традиції забезпечення розвитку міського господарства та новітні наукові тенденції.

  Професії випускників університету міського господарства завжди актуальні та затребувані, адже кожна з них має особливе соціальне значення, створює оптимальні умови для ефективного функціонування промисловості, гуманітарної та інших сфер життя українців.

Хай Ваша невтомна праця і надалі приносить вагомі плоди, хай втілюється все задумане і бажане! Міцного здоров’я, творчого натхнення, нових здобутків і перемог, благополуччя і процвітання на ниві освіти і науки!

26.03.2013року

За дорученням

ректорського корпусу Харківщини

Голова Ради ректорів   В. Бакіров

Інші новини

Урочисте вручення дипломів переможцям XІІІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 17.05.2019 року

17 травня 2019 року

17 травня в Харківській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди Дня науки та відбулося урочисте вручення дипломів переможцям XІІІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт.

Читати докладніше →

Засідання Комітету з питань науки і освіти на тему «Вища освіта України: стан законодавчого забезпечення, проблеми та напрями реформування»

18 лютого 2019 року

13 лютого 2019 року на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулось виїзне засідання Комітету з питань науки і освіти

Читати докладніше →