Засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківського 22.11.2011 року

Дата події: 22 листопада 2011 року

22.11.2011 року відбулося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківського регіону, на якому обговорено підсумки роботи ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти, організаційні питання щодо проведення конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» та участі ВНЗ Харківщини у підготовці до «Євро - 2012».

На засіданні було прийнято рішення направити лист із проханням сприяти прискоренню процесу ухвалення Верховною Радою України Закону України «Про вищу освіту» (нова редакція) на адресу Голови Верховної Ради України - Литвину В. М., голови комітету з питань освіти і науки Верховної Ради України - Луцькому М. Г. та народним депутатам Верховної Ради України, які є представниками Харківщини.
Інші новини

Урочисте вручення дипломів переможцям XІІІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 17.05.2019 року

17 травня 2019 року

17 травня в Харківській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди Дня науки та відбулося урочисте вручення дипломів переможцям XІІІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт.

Читати докладніше →

Засідання Комітету з питань науки і освіти на тему «Вища освіта України: стан законодавчого забезпечення, проблеми та напрями реформування»

18 лютого 2019 року

13 лютого 2019 року на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулось виїзне засідання Комітету з питань науки і освіти

Читати докладніше →