Привітання з нагоди Дня знань

Дата події: 31 серпня 2012 року

Шановні колеги-освітяни, дорогі учні, студенти та батьки!
Ректорський корпус Харківщини сердечно вітає Вас із Днем знань –радісним святом кожної родини, святом надії і сподівань.
Першовересневий дзвінок стане особливим для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше вступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде і для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю. Яким буде їхній вибір – залежить тільки від них.
Шановне студентство, ректори Харкова переконані, Ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у самостійному професійному житті.
Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління.
З нагоди дня знань вітаємо усіх з початком навчального року. Бажаємо міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань!
Вчіться, щоб знати, діяти, жити. 


Інші новини

Урочисте вручення дипломів переможцям XІІІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 17.05.2019 року

17 травня 2019 року

17 травня в Харківській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди Дня науки та відбулося урочисте вручення дипломів переможцям XІІІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт.

Читати докладніше →

Засідання Комітету з питань науки і освіти на тему «Вища освіта України: стан законодавчого забезпечення, проблеми та напрями реформування»

18 лютого 2019 року

13 лютого 2019 року на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулось виїзне засідання Комітету з питань науки і освіти

Читати докладніше →