Привітання з нагоди Дня знань

Дата події: 31 серпня 2012 року

Шановні колеги-освітяни, дорогі учні, студенти та батьки!
Ректорський корпус Харківщини сердечно вітає Вас із Днем знань –радісним святом кожної родини, святом надії і сподівань.
Першовересневий дзвінок стане особливим для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше вступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде і для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю. Яким буде їхній вибір – залежить тільки від них.
Шановне студентство, ректори Харкова переконані, Ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у самостійному професійному житті.
Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління.
З нагоди дня знань вітаємо усіх з початком навчального року. Бажаємо міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань!
Вчіться, щоб знати, діяти, жити. 


Інші новини

Cпільне засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківської області і правління Харківського університетського консорціуму 15 вересня 2017 року

15 вересня 2017 року

15 вересня 2017 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбулося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківської області.

Читати докладніше →

Засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківської області 30 червня 2017 року

30 червня 2017 року

30 червня 2017 року у навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківського регіону.

Читати докладніше →