Нарада ректорів 25.10.2010 р.

Дата події: 25 жовтня 2010 року

25.10.2010 р. відбулася нарада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону, на якій велося обговорення: щодо рішення Колегії міністерства освіти і науки «Про підсумки вступної кампанії 2010 року та основні завдання вищих навчальних закладів на 2011 рік»; щодо Правил прийому до внз у 2011році; щодо останніх активних дій студентства в обстоюванні прав та власних поглядів, які виходили на акції протесту, іноді, не могли пояснити причини, що змусили їх виступати з тими чи іншими гаслами. Чомусь складається враження, що студент не чує керівництво внз, більше вірить провокаційними заявам, ніж поясненням та констатаціям керівництва навчального закладу, представникам управління освіти і науки. Запропоновано одне з засідань Ради ректорів присвятити обговоренню питання щодо комунікаційних процесів у роботі зі студентством.


Інші новини

Урочисте вручення дипломів переможцям XІІІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 17.05.2019 року

17 травня 2019 року

17 травня в Харківській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди Дня науки та відбулося урочисте вручення дипломів переможцям XІІІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт.

Читати докладніше →

Засідання Комітету з питань науки і освіти на тему «Вища освіта України: стан законодавчого забезпечення, проблеми та напрями реформування»

18 лютого 2019 року

13 лютого 2019 року на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулось виїзне засідання Комітету з питань науки і освіти

Читати докладніше →