Засідання Ради ректорів 24.05.2011 р.

Дата події: 24 травня 2011 року

24.05.2011 р. відбулося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації з наступним порядком денним:

1. Про проект закону України «Про вищу освіту», підготовлений експертною групою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Доповідач – Тацій В.Я., ректор Національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого»;

Бакіров В.С., голова Ради ректорів;

2. Про виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Доповідач – Маслова Н.Г., начальник юридичного відділу ГУОН ХОДА ;

Барабаш Ю.Г., відповідальна особа із забезпечення доступу до публічної інформації

3. Про Загальноміську комплексну програму розвитку соціально-культурної інфраструктури Харківського вузівського комплексу.

Доповідач – Шкодовський Ю.М., ректор Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури

4. Про роботу щодо залучення 27 травня 2011 року студентів вищих навчальних закладів до тестування пропускної спроможності нового пасажирського терміналу «Міжнародного аеропорту Харків» в рамках підготовки до Євро 2012.

Доповідач – Віцько О.В., перший заступник начальника Головного управління освіти і науки ХОДА.

5. Про результати перевірки Головним управлінням МВС України в Харківській області з 28.02.11 по 04.03.11 вищих навчальних закладів, що здійснюють набір іноземців для навчання в Україні.

Доповідач – Віцько О.В., перший заступник начальника Головного управління освіти і науки ХОДА.

6. Різне.

Рішення Ради ректорів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації за підсумками обговорення проекту Закону України „Про вищу освіту” (нова редакція) від 24 травня 2011 року


Інші новини

Урочисте вручення дипломів переможцям XІІІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 17.05.2019 року

17 травня 2019 року

17 травня в Харківській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди Дня науки та відбулося урочисте вручення дипломів переможцям XІІІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт.

Читати докладніше →

Засідання Комітету з питань науки і освіти на тему «Вища освіта України: стан законодавчого забезпечення, проблеми та напрями реформування»

18 лютого 2019 року

13 лютого 2019 року на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулось виїзне засідання Комітету з питань науки і освіти

Читати докладніше →