Засідання Ради ректорів 25.12.2009 р.

Дата події: 25 грудня 2009 року

25.12.2009 р. відбулося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ- ІV рівнів акредитації Харківського регіону з наступним порядком денним:

1. Відкриття виставки творчих робіт викладачів, працівників, студентів вищих навчальних закладів Харківщини в рамках Харківських педагогічних асамблей «Камерата».

2. Зустріч голови обласної державної адміністрації А.Б.Авакова з ректорами вищих навчальних закладів Харківщини.

3. Про організацію шефської допомоги вищими навчальними закладами харківського вузівського центру підшефним районам області та школам-інтернатам.

Доповідач – заступник начальника ГУОН Т.Д.Рищенко.

Інформація про виконання в 2009 році розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 24.06.05 № 276 «Про організацію шефської допомоги вищих навчальних закладів Харківського вузівського центру районам області та містам обласного значення» 

Інші новини

Урочисте вручення дипломів переможцям XІІІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 17.05.2019 року

17 травня 2019 року

17 травня в Харківській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди Дня науки та відбулося урочисте вручення дипломів переможцям XІІІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт.

Читати докладніше →

Засідання Комітету з питань науки і освіти на тему «Вища освіта України: стан законодавчого забезпечення, проблеми та напрями реформування»

18 лютого 2019 року

13 лютого 2019 року на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулось виїзне засідання Комітету з питань науки і освіти

Читати докладніше →