Засідання Ради ректорів 19.05.2009 р.

Дата події: 19 травня 2009 року

19.05.2009 р. відбулося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ ІV рівнів акредитації Харківського регіону з наступним порядком денним:

1. Виступ заступника голови Харківської обласної державної адміністрації до Дня науки.

Доповідач – Бєлова Л. О.

2. Підведення підсумків ІІІ Регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.

Доповідач – Бакіров В. С.

3. Обговорення досвіду роботи університетських ліцеїв, спільно з директорами ліцеїв.

Доповідач – Гаркавець В. П.

4. Різне.

Інформація щодо наукового потенціалу Харківщини

Лицеи 2009 - В.Гаркавець

Природничо-математична модель профільного навчання Харківському ліцеї міського господарства Харківської обласної ради: з досвіду роботи.


Інші новини

Урочисте вручення дипломів переможцям XІІІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 17.05.2019 року

17 травня 2019 року

17 травня в Харківській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди Дня науки та відбулося урочисте вручення дипломів переможцям XІІІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт.

Читати докладніше →

Засідання Комітету з питань науки і освіти на тему «Вища освіта України: стан законодавчого забезпечення, проблеми та напрями реформування»

18 лютого 2019 року

13 лютого 2019 року на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулось виїзне засідання Комітету з питань науки і освіти

Читати докладніше →