Засідання Ради ректорів, на якому прийнято рішення про підписання угоди між ГУ освіти і науки ХОДА та Харківським метрополітеном

Дата події: 30 вересня 2006 року

31.09.2006 р. відбулося засідання Ради ректорів, на якому прийнято рішення про підписання угоди між ГУ освіти і науки ХОДА та Харківським метрополітеном щодо організації пільгового проїзду студентів у Харківському метрополітені у поданій редакції, змінивши „проїзд студентів вищих навчальних закладів” на „пільговий проїзд”. Виключити з тексту угоди кількісне обмеження поїздок студентів у Харківському метрополітені.

Затверджено план роботи Ради ректорів ВНЗ Харківського регіону (засідання проводяться двічі на семестр планово):

ЖОВТЕНЬ: презентація сайту Ради ректорів ВНЗ Харківського регіону

ГРУДЕНЬ: взаємодія з Малою Академією Наук.

ЛЮТИЙ: обмін досвідом роботи з електронними ресурсами.

ТРАВЕНЬ: обмін досвідом студентського самоуправління.


Інші новини

Cпільне засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківської області і правління Харківського університетського консорціуму 15 вересня 2017 року

15 вересня 2017 року

15 вересня 2017 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбулося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківської області.

Читати докладніше →

Засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківської області 30 червня 2017 року

30 червня 2017 року

30 червня 2017 року у навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківського регіону.

Читати докладніше →