Привітання з Днем працівника освіти!

Дата події: 2 жовтня 2022 року

Рада ректорів Харківщини, щиро вітає з професійним святом – Днем працівника освіти! Це свято людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах, і залишаються вірними покликанню вчителя.

Доля підготувала цілий ряд складних випробувань. Війна, напевне, стала кульмінацією нашого життя але, українці вкотре довели, що ми є Нацією нескорених, а освітяни вкотре стали прикладом згуртованості, самовідданості.

В день професійного свята від щирого серця вітаємо всіх Вас з Днем працівників освіти! Бажаємо вам мудрості, витримки і терпіння. Нехай кожен день буде наповнений радістю та посмішками.

Міцного здоров’я, миру і неодмінно - ПЕРЕМОГИ! Інші новини

Привітання з днем народження Вікторію Осапенко!

9 грудня 2022 року

Шановна Вікторіє Миколаївно! Вітаємо з днем народження та від щирого серця бажаємо здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами!

Читати докладніше →

Привітання з днем народження Раїси Єремейчук!

19 листопада 2022 року

Шановна Раїсо Арсентіївно! Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Вашого народження!Бажаємо міцного здоров’я, сімейного благополуччя,невичерпної енергії та успіхів у Вашій відповідальній роботі на благо рідної України!

Читати докладніше →