З Днем Незалежності України!

Дата події: 24 серпня 2022 року

Рада ректорів Харківської області щиро вітає непереможних українців, незламних харків'ян, нескорених освітян, студентів з Днем Незалежності України !

Найвизначніше державне свято – День Незалежності – сьогодні ми не просто відзначаємо, ми його виборюємо!

Шість місяців жорстокої агресії ми вдень та вночі змушені захищати своє право бути українцями, жити на своїй землі, виборювати свою  свободу та суверенність! Але водночас ми стаємо сильнішими, усвідомлюючи себе єдиною нацією. Зараз усі ми прагнемо одного – Перемоги, гуртуємося, аби її наблизити і вона неодмінно настане! Розуміння важливості боротьби для майбутнього наших дітей та онуків, для безпеки та демократії далеко за межами України додає нам сил та впевненості. Кожен відстоює українську державність на своєму фронті. Сьогодні, в час великих викликів і випробувань, освітяни Харківщини своєю  працею,  прагненням не зупинятися і удосконалювати освіту, зміцнюють  українську державність. Тільки завдяки вихованим, освіченим, цілеспрямованим і працьовитим поколінням країна матиме гідне майбутнє, стане ще  сильнішою та процвітаючою.

Нехай свято Незалежності, які в ці дні наповнилося новим змістом, принесе в наші домівки мир, добробут та процвітання! 

Тримаймося! Ми – сильні! Ми – Україна!


Інші новини

Привітання з днем народження Вікторію Осапенко!

9 грудня 2022 року

Шановна Вікторіє Миколаївно! Вітаємо з днем народження та від щирого серця бажаємо здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами!

Читати докладніше →

Привітання з днем народження Раїси Єремейчук!

19 листопада 2022 року

Шановна Раїсо Арсентіївно! Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Вашого народження!Бажаємо міцного здоров’я, сімейного благополуччя,невичерпної енергії та успіхів у Вашій відповідальній роботі на благо рідної України!

Читати докладніше →