З Днем Незалежності України!

Дата події: 24 серпня 2022 року

Рада ректорів Харківської області щиро вітає непереможних українців, незламних харків'ян, нескорених освітян, студентів з Днем Незалежності України !

Найвизначніше державне свято – День Незалежності – сьогодні ми не просто відзначаємо, ми його виборюємо!

Шість місяців жорстокої агресії ми вдень та вночі змушені захищати своє право бути українцями, жити на своїй землі, виборювати свою  свободу та суверенність! Але водночас ми стаємо сильнішими, усвідомлюючи себе єдиною нацією. Зараз усі ми прагнемо одного – Перемоги, гуртуємося, аби її наблизити і вона неодмінно настане! Розуміння важливості боротьби для майбутнього наших дітей та онуків, для безпеки та демократії далеко за межами України додає нам сил та впевненості. Кожен відстоює українську державність на своєму фронті. Сьогодні, в час великих викликів і випробувань, освітяни Харківщини своєю  працею,  прагненням не зупинятися і удосконалювати освіту, зміцнюють  українську державність. Тільки завдяки вихованим, освіченим, цілеспрямованим і працьовитим поколінням країна матиме гідне майбутнє, стане ще  сильнішою та процвітаючою.

Нехай свято Незалежності, які в ці дні наповнилося новим змістом, принесе в наші домівки мир, добробут та процвітання! 

Тримаймося! Ми – сильні! Ми – Україна!


Інші новини

Привітання з Днем працівника освіти!

2 жовтня 2022 року

Рада ректорів Харківщини, щиро вітає з професійним святом – Днем працівника освіти! Це свято людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах, і залишаються вірними покликанню вчителя.

Читати докладніше →

Некролог Світлої пам'яті Василя Тація.

28 вересня 2022 року

Рада Ректорів Харківського регіону висловлює щирі співчуття з приводу смерті Тація Василя Яковича – академік Національної академії наук України, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор.

Читати докладніше →