Спільне засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківської області і Правління громадської спілки «Харківський університетський консорціум» 03 липня 2020 року

Дата події: 3 липня 2020 року

03 липня 2020 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені М.О. Бекетова відбулося засідання Ради ректорів і Харківського університетського консорціуму за участю заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Євгенія Грицькова, голови Ради ректорів Харківської області Віля Бакірова, президента Харківського університетського консорціуму Людмили Бєлової та ректора Харківського національного університету міського господарства імені М.О. Бекетова Володимира Бабаєва

Порядок денний:

1. Про підсумки 2020-21 навчального року    (В.Бакіров).

2. Про звернення до органів влади із проблем фінансування діяльності ЗВО ( В.Бабаєв).

3. Про взаємодію із НАЗЯВО (Є. Сокол, В. Пономаренко). 

4. Про створення робочої групи з метою вивчення і узагальнення досвіду  ЗВО Харківської області щодо використання дистанційних форм навчання та визначення шляхів впровадження змішаного навчання у 2020-21 н.р.  (Л. Бєлова).

5.Різне.Інші новини

Привітання з днем народження Вікторію Осапенко!

9 грудня 2022 року

Шановна Вікторіє Миколаївно! Вітаємо з днем народження та від щирого серця бажаємо здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами!

Читати докладніше →

Привітання з днем народження Раїси Єремейчук!

19 листопада 2022 року

Шановна Раїсо Арсентіївно! Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Вашого народження!Бажаємо міцного здоров’я, сімейного благополуччя,невичерпної енергії та успіхів у Вашій відповідальній роботі на благо рідної України!

Читати докладніше →