24 червня 2017 року на 71-му році пішов із життя ректор Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» Володимир Станіславович Кривцов

Дата події: 24 червня 2017 року

Пішов із життя видатний учений, заслужений діяч науки й техніки України, Почесний працівник ракетно-космічної галузі України і Почесний авіабудівник України, член президії Північно-Східного наукового центру Національної академії наук і Міністерства освіти і науки України, обраний член Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки, Почесний громадянин міста Харкова, доктор технічних наук, професор, ректор Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» Володимир Станіславович Кривцов.

Володимир Станіславович був досвідченим професіоналом, його енергія й уміння залучати до себе людей дозволили йому досягти великих успіхів та, найголовніше,  поваги колег і учнів.

Рада ректорів вищих навчальних закладів Харківської області висловлює глибокі співчуття рідним і близьким у зв’язку з непоправною втратою.  

Світла пам’ять про Володимира Станіславовича назавжди залишиться у наших серцях!


З глибокою скорботою,

Голова Ради ректорів

академік, В. Бакіров


Інші новини

Урочисте вручення дипломів переможцям XІІІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 17.05.2019 року

17 травня 2019 року

17 травня в Харківській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди Дня науки та відбулося урочисте вручення дипломів переможцям XІІІ Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт.

Читати докладніше →

Засідання Комітету з питань науки і освіти на тему «Вища освіта України: стан законодавчого забезпечення, проблеми та напрями реформування»

18 лютого 2019 року

13 лютого 2019 року на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулось виїзне засідання Комітету з питань науки і освіти

Читати докладніше →