Урочисте вручення дипломів переможцям X Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 18.05.2016 року

Дата події: 18 травня 2016 року


Переможців X Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук урочисто  привітали директор Департаменту науки і освіти Бабічев Анатолій Валерійовичголова Ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківської області, ректор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, академік НАН України Бакіров Віль Савбанович.


 Переможців також привітали голови конкурсних комісій з природничих, технічних та гуманітарних наук:

- з напряму «природничі науки» – Катрич Віктор Олександрович, доктор фізико- математичних наук, професор, проректор з наукової роботи Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна

-  з напряму «технічні науки» - Марченко Андрій Петрович, доктор технічних наук, професор, проректор з наукової роботи Національного технічного університету «ХПІ».


- з напряму «економічні науки» - Афанасьєв Микола Васильович – професор, проректор з науково-педагогічної роботи Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

- з напряму «соціогуманітарні науки» - Астахова Катерина Вікторівна - доктор історичних наук, професор,ректор Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія». 




Переможці

«Х Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук»

 

І місце

Економічний напрямок

Харківський національний університет будівництва та архітектури

Цимбалюк Олександра Олегівна

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

Баранова Анна Андріївна

Шевченко Катерина Олександрівна

Кібкало Анна Олександрівна

 

Соціогуманітарний напрямок

Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»

Герасименко Геннадій Юрійович

Харківська гуманітарно-педагогічна академія

Бессонова Євгенія Миколаївна

Богдан Ганна Миколаївна

 

Технічний напрямок

 

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

Какуріна Ліна Валеріївна

Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Піддубний Богдан Олександрович

Харківський державний університет харчування та торгівлі

Джалагонія Ніно Вепхвієвна

 

Природничий напрямок

 

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Герман Вікторія Миколаївна

Коблик Владислав Олександрович

Національний фармацевтичний університет

Стремоухов Олександр Олександрович

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

Дьоміна Катерина Леонідівна

 

Переможці

X Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

 

ІІ  місце

Економічний напрямок

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Власенко Владислава Вікторівна

Шевердіна Алла Володимирівна

Бубирь Наталія Юріївна

Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова

Демченко Катерина Юріївна

Чуєва Карина Юріївна

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

Богданова Тетяна Валеріївна

Лісняк (Вискребенцева) Анастасія Олександрівна

Соціогуманітарний напрямок

 

Харківський національний університет внутрішніх справ

Мальцев Вадим Віталійович

Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»

Халбаєва Єлизавета Юріївна

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Міщенко Ігор Володимирович

Харківський університет Повітряних Сил Імені Івана Кожедуба

Соловей Дмитро Олексійович                                                 

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

Десенко Дарина Сергіївна

Технічний напрямок

Національний університет цивільного захисту України

Місяйло Олександр Васильович

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

Мариненко Дмитро Віталійович

Хабюк Антон Сергійович

Харківський національний університет радіоелектроніки

Пойменова Анна Олександрівна

Українська інженерно-педагогічна академія

Білоус Іван Олександрович

 

Природничий напрямок

Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва

Корнієнко Ганна Володимирівна

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

Кривицька Маргарита Ігорівна

Кузьміна Ірина Сергіївна

Терентьєва Наталія Володимирівна

Національний фармацевтичний університет

Яковенко Олексій Володимирович

Харківський торговельно-економічний інститут КНТЕУ

Ніколенко Олена Володимирівна

Переможці

Х Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

 

ІІІ  місце

Економічний напрямок

Національний фармацевтичний університет

Вавуліна Юлія Володимирівна

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Іванчук Ольга Миколаївна

Філатов Артем Володимирович

Пилипенко Альона Вікторівна

Чухіль Оксана Василівна

Харківський національний університет будівництва та архітектури

Митник Дар’я Юріївна

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

Кондратенко Анастасія Олексіївна

Нетецька Карина Ігорівна

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

Костюк Марія Костянтинівна

Соціогуманітарний напрямок

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

Зуєва Анастасія Геннадіївна

Українська інженерно-педагогічна академія

Грабар Маргарита Вадимівна

Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»

Шило Катерина Вадимівна

Харківська гуманітарно-педагогічна академія

Сіденко Анастасія Юріївна

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

Бобирєва Анна Сергіївна

Савченко Олександра Василівна

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

Лісняк Андрій Анатолійович

Технічний напрямок

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Неліченко Дмитро Юрійович

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

Аббасов Аббас Абдул огли

Крилюк Богдан Іванович

Кривенко Наталія Леонідівна

Соболєв Андрій Вікторович

Кузнєцов Антон Сергійович

Харківський національний університет радіоелектроніки

Верчик Дарія Юріївна

Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Шрамко Олександр Володимирович

Природничий напрямок

Національний фармацевтичний університет

Хаддуши Мохамед Жалаль

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

Лавров Ігор Володимирович

Мячина Ірина Вікторівна

Ткаченко Надія Миколаївна

Харківський національний університет радіоелектроніки

Чернов Олександр Геннадійович

Харківський національний медичний університет

Олефір Олександр Станіславович

Національний університет цивільного захисту України

Дядченко Арсеній Владиславович


Інші новини

Засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківської області 30 червня 2017 року

30 червня 2017 року

30 червня 2017 року у навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулося засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківського регіону.

Читати докладніше →